%

KÜÜSLAUGUTABLETID

9,68 

Lihtsalt manustatavad tabletid, millel on suur (95%) õrnalt kuivatatud ja puhastatud küüslaugu osakaal, koerte ja hobuste igapäevaseks täiendsöödaks

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

Lihtsalt manustatavad tabletid, millel on suur (95%) õrnalt kuivatatud ja puhastatud küüslaugu osakaal, koerte, kasside igapäevaseks täiendsöödaks.

Kuna Grau küüslauk on väga puhas ja looduslik, siis piisab juba väikesest kogusest. Soovitud mõju saavutamiseks tuleb seda anda iga päev 3 nädala jooksul.

Kas küüslauk on koerte jaoks mürgine?

Ikka ja jälle arutletakse selle üle erinevates netifoorumites ja ajakirjanduses ilmuvad sellekohased teated: küüslauk võib põhjustada meie koduloomadel mürgistusi. Seda ei saa aga üldistada, vaid mõnedele asjaoludele tuleb pöörata suuremat tähelepanu.

Šveitsis tehtud uuringud tõendavad, et umbes 5 g VÄRSKET küüslauku kg kehakaalu kohta päevas võib avaldada toksilist toimet. See tähendaks, et näiteks 10 kg kaaluv koer peaks saama 50 g küüslauku. See on ümberarvestatuna umbes 16 (!) küüslauguküünt päevas. 25 kg kaaluva koera puhul tähendaks see, et ta peaks sööma 125 g päevas, seega rohkem kui 40 (!) küüslauguküünt – need on ebareaalsed kogused. Uusimad Hollandis tehtud uuringud (juuni 2013) tõendavad koguni, et probleemne annus saavutatakse alles koguse juures 15–30 g kg kehakaalu kohta päevas.

Kohe pärast küüslauguküüne lõikamist tekivad väävliühendeid sisaldavad ained, mis võivad koertele ja kassidele probleeme tekitada. Need ained lenduvad aga kergesti õhku.

Grau toodetes „Küüslaugugraanulid“ ja „Küüslaugutabletid“ sisalduvad need ained kuivatatuna ja ei mängi looma jaoks seetõttu mingit rolli.

Koostis:

küüslauk (Allium sativum, 95%), õllepärm (5%)

Analüütiline koostis:

toorvalk 19,2%, toorrasv 0,8%, toorkiud 1,0%, niiskus 7,2%

Tableti kaal: 0,4 g

Söötmissoovitus:

väikesed koerad ja kassid 2 tabletti päevas

keskmise suurusega koerad kuni 25 kg 3–4 tabletti päevas

suured koerad üle 25 kg 5–6 tabletti päevas

Söödamaterjal koertele ja kassidele

Säilitamistingimused
Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas kohas.
Parim enne ja partii: vt pakendilt.

Tootja ja pakendaja:
Grau GmbH

Päritoluriik:
Saksamaa

Maaletooja:
Pontu Oü, Eesti

Lisainfo

Kogus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KÜÜSLAUGUTABLETID”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga