Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

Pontu kasutab Tellija poolt sisestaud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-mail, pangarekvisiidid) ainult tellimuse täitmiseks ning Kauba Tellijale tarnimiseks.

Pontu on isikuandmete vastutav töötleja, Pontu edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed vaid volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-s ja Kauba transpordiks vajalikud andmed Kauba transporti teostavale ettevõttele.

Netipood saadab Tellijale uudiskirju ning pakkumisi Tellija e-mailile ainult juhul, kui Tellija on selleks avaldanud soovi sisestades Netipoes e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Tellijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest Netipoele teada e-mailiga.

Pontu on alati huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Tellijaga, mis puuduta Kaupu või nende tarnet Tellijale.

Probleemide ilmnemisel palume koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 56 501 738 või e-mailil koer@pontu.eu. Vastame 2 tööpäeva jooksul.

Tellijal on alati õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse. Täpsem info Tellija õiguste kohta leiab Pontu Netipoe tellimise üldtingimustest.