KB Mix metsjänes

8,60 77,40 

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , Kaubamärk:

Kirjeldus

Koostis: 100% jänes: rümp, süda, kops, maks. Proportsioon: liha: 50%, luud: 35%, organid: 15%.
Analüütiline koostis: 68% niiskus, 20% valk, 6% toorrasv, 0% toorkiud, 1% toortuhk, 1,27% kaltsium, 0,75% fosfor, Ca:P: 1,69.

KB RAW-l on lai valik toortoidutooteid. Keskne teema, mida KB RAW pakub, on läbipaistvus, mis tähendab avatust kõigi toodetes kasutatavate koostisosade suhtes.

Teate täpselt, millega oma lemmiklooma toidate. Loomulikult soovite oma kassile või koerale ainult parimat, mistõttu kasutame erakordselt kvaliteetseid koostisosi, mida hoolikalt jälgime.
Vaadake meie valikuid ja koostage oma kassile või koerale ideaalne menüü.

Juhime tähelepanu – kondi/luude osakaalus ei saa lähtuda ainult mahu protsendist, oluline on, mis liiki kondiga on tegemist, kuna erinevad kondid, sisaldavad erinevas osas kaltsiumit ning mineraale ja oma toodetes oleme seda arvesse võtnud!

Säilitada temp. -18°C. Parim enne kuupäev ja partii number pakendil. Hoida inimtoidust eraldi! Pärast toote käsitsemist pesta käed ja puhastada tööriistad ning pinnad.
Tähelepanu: kuna tegu on metsikult elanud jänestega, võib sisaldada teras-/pliikuule – kontrolli toit enne koerale serveerimist üle.

Tootja ja pakendaja: Kiezebrink International B.V., Holland
Maaletooja: Pontu OÜ

Lisainfo

Kaal -
Kogus

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KB Mix metsjänes”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga