KB Mix Faasan

7,27 65,43 

Toortoit 100% faasanist

SKU: N/A Categories: , , , Tags: , Kaubamärk:

Description

Koostis 100% faasan
Keha koos organitega. Ilma sulgede, pea ja fileeta. Proportsioon: liha: 64%, luud: 14%, elundid: 22%.
Analüütiline koostis: 58% niiskus, 19% valk, 11% toorrasv, 0,6% toorkiud, 4,8% toortuhk, 1,22% kaltsium, 0,56% fosfor, Ca:P: 2,18.

Täiendsööt lemmikloomadele (koerad, kassid jne)
Energia 178 kcal/100 g

KB RAW-l on lai valik toortoidutooteid. Keskne teema, mida KB RAW pakub, on läbipaistvus, mis tähendab avatust kõigi toodetes kasutatavate koostisosade suhtes.

Teate täpselt, millega oma lemmiklooma toidate. Loomulikult soovite oma kassile või koerale ainult parimat, mistõttu kasutame erakordselt kvaliteetseid koostisosi, mida hoolikalt jälgime.
Vaadake meie valikuid ja koostage oma kassile või koerale ideaalne menüü.

Juhime tähelepanu – kondi/luude osakaalus ei saa lähtuda ainult mahu protsendist, oluline on, mis liiki kondiga on tegemist, kuna erinevad kondid, sisaldavad erinevas osas kaltsiumit ning mineraale ja oma toodetes oleme seda arvesse võtnud!

Säilitada temp. -18°C. Parim enne kuupäev ja partii number pakendil. Hoida inimtoidust eraldi! Pärast toote käsitsemist pesta käed ja puhastada tööriistad ning pinnad.
Tähelepanu: kuna tegu on metsikult elanud fasanitega, võib sisaldada teras-/pliikuule – kontrolli toit enne koerale serveerimist üle.

Tootja ja pakendaja: Kiezebrink International B.V., Holland
Maaletooja: Pontu OÜ

Additional information

Weight N/A
Weight

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KB Mix Faasan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *