Groomer.DK Twin King 2in1 SUUR

41,00 

Kuulus TWIN KING 2in1 – nüüd Professionaalne versioon – terasest käepide, terade vaheline kaugus on suurem kui algsel plastikmudelil.

Tootekood: DK202 Kategooriad: , , , Sildid: , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

Kuulus TWIN KING 2in1 – nüüd Professionaalne versioon – terasest käepide, terade vaheline kaugus on suurem kui algsel plastikmudelil.

SAMAD TERAD – karva ei lõika! Terade vaheline erinevus on suurem ja sobib suurtele tõugudele või paksu karvaga tõugudele – westidel, cairn terrieritel,  juck russelitel, šnautseritel – ja kõigile kahekordse karvkattega tõugudele.

Tööriista valmistamine, mis suudab eemaldada kogu surnud karva ja aluskarva ilma ühtki karva lõikamata, oli tõesti keeruline. Saime hakkama! Saime nii hästi hakkama, et tippkasvatajad üle maailma soovitavad meie 2in1 oma kutsikaostjatele ja ostavad neid suurtes kogustes. Meie tööriist on ainulaadne, tänu spetsiaalsele teritamise  meetodile ei saa keegi meie tööriista kopeerida, protseduur on meie saladus.

See tööriist sai nii populaarseks, et meie tehas ei suuda neid piisavalt kiiresti valmistada (seoses spetsiaalse teritamise protsessiga).

Kuna olete seda nutikat tööriista kunagi proovinud, ei pane te seda kunagi oma hoolduslauast kaugele 🙂

 

 

Tootja Groomers.DK, Taani

Maaletooja Pontu oü

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Groomer.DK Twin King 2in1 SUUR”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga