GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – FINE

45,00 

Kui soovite ainult ühte nuga, võtke Classic fine ja kasutate seda ikka ja jälle. Selle noaga saab kõike teha.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: DK101 Kategooriad: , , Sildid: , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

KÕIGE UNIVERSAALSEM JA USKUMATULT EFEKTIIVNE!

Kui soovite ainult ühte nuga, võtke Classic fine ja kasutate seda ikka ja jälle. Selle noaga saab kõike teha.
Päris nutikas tööriist kõigile – eksklusiivne aluskarva eemaldaja ja suurepärane pealiskarva eemaldamiseks. See võib tegelikult teha kõiki töid – eemaldada aluskarva, täiskarva ja kasutada rollinguks. Kui kavatsete osta kõigi jaoks ainult ühe noa, valige Fine. See on meie enimmüüdud, kõige populaarsem nuga.
Peenel noal on väga õrnalt teritatud hambad, mis on pärast osaliselt nüristatud. Me teame täpselt, kus on mõte! Meie väga ainulaadne nüristamistehnika  takistab karva lõikamist ja noad sobivad suurepäraselt ka täiesti algajatele. See võtab ainult terved karvad, kaasa arvatud juured.
KÄSITSI NÜRISTATUD , hoolitseme oma tööriistade nüristamise  eest maksimaalselt, nii et need on täiesti ohutud ka täiesti algajatele. Aastatepikkune kogemus pani mõistma, kus peaks iga hammas terav olema ja kus täpselt nüristama. Seetõttu on GROOMER.DK trimmimisnoad  turul ainulaadsed tänu ideaalselt sobivatele hammastele, mis haaravad karva, kuid ei lõika karva.

GroomerDK Taani KÄSITSI meisterdatud noad töötati välja unikaalse tööriistana kõikidele groomeritele, kes nõuavad kvaliteeti, mugavust ja funktsionaalsust ühes.

Meie noad on kogutud kogemuste tulemus pärast enam kui 20 aastat tööd käsitsi trimmitud  tõugudega ja seost tippdisainerite töödega. Tänu sellele saame täna pakkuda teile nuga, millel puudub konkurents:
– mugavus – naturaalne puitmaterjal, anatoomiline käepide ja hea ruum pöidla jaoks. Välja töötatud täpselt pikaks ja mugavaks tööks.
– funktsionaalsus
– kvaliteet – kasutame ainult tippkvaliteetset terast, iga nuga on valmistatud käsitööna ja enne laost väljasaatmist  kontrollitakse nende toimivust.
– rahulolu – meil on 100% rahulolevad kliendid ja see on midagi, mida tasub mainida!

Meie tooteid hindavad kõrgelt maailma parimad kasvatajad, trimmijad  ja groomerid.
Oleme oma nugade üle väga uhked ja õnnelikud, et saame neid maailmaga jagada.

Maaletooja Pontu Oü

Tootja GROOMER.DK, Taani

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – FINE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga