GroomerDK trimmimisnuga RETRO EDITION – COARSE

38,00 

Kui teil oli 80ndate lõpus puidust käepidemega trimmimisnuga, mis vastas kõikidele vajadustele, siis RETRO sari on justnagu oleksite oma vana hea noa taas üles leidnud!

Tootekood: DK302 Kategooriad: , , Sildid: , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

GroomerDK puidust mugava käepidemega trimmimisnuga  sobib ideaalselt kätte.

Retro Coarse – laiade hammastega trimmimisnuga  suurtele tõugudele. Ideaalne  väga karmile  ja paksule karvale . See sobib hästi ka lokkis karvale , nt mõnel terjeril.

Nuga on valmistatud spetsiaalselt karastatud terasest, täielikult käsitsi valmistatud, muutes selle tugevaks ja vastupidavaks. Toodetud, pöörates tähelepanu igale detailile. Mudelil on pikk kasutusiga.  Soovitatav hooldajatele ja kasvatajatele, kes hindavad toote kõrget kvaliteeti. Iga nuga on pakitud nahataolisesse ümbrisesse, mis kaitseb tööriista kahjustuste eest.

Groomer.dk on Taani kaubamärk, mis pakub tööriistu koerte karva  hooldamiseks. Need on aastatepikkused kogemused ja suured teadmised, mille omanikud on kogunud enam kui 25 aasta jooksul kääbusšnautserite aretamise käigus. Selle tulemusena loodi kõrgeima kvaliteediga tooted, mis on täielikult välja töötatud, toodetud ja testitud Taanis, mis vastavad kogu maailma groomerite vajadustele. Need tööriistad suurendavad oluliselt töömugavust ja nende erakordne funktsionaalsus võimaldab saavutada väga häid tulemusi.

Tootja Groomers.DK, Taani

Maaletooja Pontu oü

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GroomerDK trimmimisnuga RETRO EDITION – COARSE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga