GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – SUPER FINE

45,00 

Detailide täiuslikuks viimistlemiseks.

Tootekood: DK104 Kategooriad: , , Sildid: , , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

Väike, aga nutikas – kui tahad lihtsalt TÄIUSUST – pole olemas professionaalset kasvatajat ja hooldajat, kes ei võiks sellest väikesest nutikast tööriistast puudust tunda. See suudab detailid täiuslikuks muuta, eemaldada peeneima aluskarva. Parimad hambad, mida turul leida võite, hoolikalt käsitööna valmistatud ja testitud.
Nagu üks terjerikasvataja meile kirjutas – ”Ma armastan kõiki teie nuge – aga väike, see on jumala kingitus :)”
SUPER FINE nuga sobib detailitöödeks ja tasapinnalisteks töödeks, eriti foksterjerite, šnautserite, grifoonide, westide, cairnside, scottide ja kõigi väiksemate tõugude jaoks, kus on vaja detaile. Selle noaga saab airedale’i näo trimmida absoluutse täiuslikkuseni või Iiri terjeri, Lakelandi…t. Jack Russeli kasvatajad armastavad seda väikest tööriista. See on ideaalselt tasakaalustatud, ergonoomiline ja loomulikult ei saa sellega lõigata karva. See on lihtsalt kohustuslik kõigile, kes armastavad täiuslikkust.

KÄSITSI NÜRISTATUD , hoolitseme oma tööriistade nüristamise eest maksimaalselt, nii et need on täiesti ohutud ka täiesti algajatele. Aastatepikkune kogemus pani mõistma, kus peaks iga hammas terav olema ja kus täpselt nüristama. Seetõttu on GROOMER.DK trimmimisnoad turul ainulaadsed tänu ideaalselt sobivatele hammastele, mis haaravad karva, kuid ei lõika karva.

GroomerDK Taani KÄSITSI meisterdatud noad töötati välja unikaalse tööriistana kõikidele groomeritele, kes nõuavad kvaliteeti, mugavust ja funktsionaalsust ühes.

Meie noad on kogutud kogemuste tulemus pärast enam kui 20 aastat tööd käsitsi trimmitud tõugudega ja seost tippdisainerite töödega. Tänu sellele saame täna pakkuda teile nuga, millel puudub konkurents:
– mugavus – naturaalne puitmaterjal, anatoomiline käepide ja hea ruum pöidla jaoks. Välja töötatud täpselt pikaks ja mugavaks tööks.
– funktsionaalsus
– kvaliteet – kasutame ainult tippkvaliteetset terast, iga nuga on valmistatud käsitööna ja enne laost väljasaatmist kontrollitakse nende toimivust.
– rahulolu – meil on 100% rahulolevad kliendid ja see on midagi, mida tasub mainida!

Meie tooteid hindavad kõrgelt maailma parimad kasvatajad, trimmijad ja groomerid.
Oleme oma nugade üle väga uhked ja õnnelikud, et saame neid maailmaga jagada.

Maaletooja Pontu Oü

Tootja GROOMER.DK, Taani

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – SUPER FINE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga