GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – COARSE

45,00 

Suurepärane tööriist rollinguks (osaliseks trimmimiseks)

Tootekood: DK103 Kategooriad: , , Sildid: , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

Teadsime, et vajame rollingu jaoks tööriista – nuga, mis  on piisavalt õrn ,võtab kõik pinnale, kuid mitte liiga sügavalt nii, et uuskarvkate  on võimeline kogu aeg arenema ja seda saab hoida heas vormis  kogu näitusehooajal vältel .
Meil oli vaja ka  head nuga airedale ja muude terjerite jalgade hoolduseks.
Selline karv nõuab tööriista, mis võtab kerge käega ainult osa karvast. Meie nuga suudab tegelikult kõike teha, isegi me ei oodanud sellelt nii palju funktsioone ja meie üllatuseks sobib hästi ka kraasimiseks, mis isegi ei olnud selle tööriista esimene plaan. Kui proovite seda nutikat tööriista, avaldab see teile muljet.
Küll aga on COARSE nuga (jäme nuga) veidi teravam kui meie teised noad. See peab olema, sest vajame kiiret haaramist, seega kontrollige tehnikat GroomerDK videotest – parem töötage sellega aeglaselt ja ettevaatlikult, kuni tehnika kätte saate. Me nüristame  tera äkilise osa, kuid kihtide eraldamiseks peame tegema serva piisavalt teravaks. See tööriist meeldib teile, terjerite hooldajad on väga rahul  ja see on üks meie enimmüüdud nugadest!

KÄSITSI NÜRISTATUD , hoolitseme oma tööriistade nüristamise  eest maksimaalselt, nii et need on täiesti ohutud ka täiesti algajatele. Aastatepikkune kogemus pani mõistma, kus peaks iga hammas terav olema ja kus täpselt nüristama. Seetõttu on GROOMER.DK trimmimisnoad  turul ainulaadsed tänu ideaalselt sobivatele hammastele, mis haaravad karva, kuid ei lõika karva.

GroomerDK Taani KÄSITSI meisterdatud noad töötati välja unikaalse tööriistana kõikidele groomeritele, kes nõuavad kvaliteeti, mugavust ja funktsionaalsust ühes.

Meie noad on kogutud kogemuste tulemus pärast enam kui 20 aastat tööd käsitsi trimmitud  tõugudega ja seost tippdisainerite töödega. Tänu sellele saame täna pakkuda teile nuga, millel puudub konkurents:
– mugavus – naturaalne puitmaterjal, anatoomiline käepide ja hea ruum pöidla jaoks. Välja töötatud täpselt pikaks ja mugavaks tööks.
– funktsionaalsus
– kvaliteet – kasutame ainult tippkvaliteetset terast, iga nuga on valmistatud käsitööna ja enne laost väljasaatmist  kontrollitakse nende toimivust.
– rahulolu – meil on 100% rahulolevad kliendid ja see on midagi, mida tasub mainida!

Meie tooteid hindavad kõrgelt maailma parimad kasvatajad, trimmijad  ja groomerid.
Oleme oma nugade üle väga uhked ja õnnelikud, et saame neid maailmaga jagada.

Maaletooja Pontu Oü

Tootja GROOMER.DK, Taani

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GroomerDK Trimmimisnuga Danish CLASSIC edition – COARSE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga