%

Leucillin

4,20 69,00 

Spetsiaalselt lemmikloomade tervise ja nahahoolduse jaoks välja töötatud Leucillin on revolutsiooniline antibakteriaalne sprei, mis on efektiivne ka viiruste ja seente vastu.

Kirjeldus

Hetkel allahinatud toodete  parim enne  juuli-august 2024

Spetsiaalselt lemmikloomade tervise ja nahahoolduse jaoks välja töötatud Leucillin on revolutsiooniline antibakteriaalne sprei, mis on efektiivne ka viiruste ja seente vastu.

Leucillin sobib kõigile imetajatele, lindudele ja roomajatele ning võitleb edukalt mitmesuguste nahaprobleemide vastu. Leucillin hävitab kuni 99,999999% bakteritest , mis on rohkem kui 99,9 ja võite olla kindel ,et pea ükski patogeen ellu ei jää.

Aitab rahustada ärritunud nahka , kuiva nahka, ketendavat või ebameeldiva lõhnaga nahka ning aitab isegi lahtistel haavadel paraneda.

Leucillini kasutatakse ka väikeste haavade puhastamiseks ja loputamiseks, hobustele kabjaprobleemide puhul bakterite hävitamiseks, seente vastu, prei puhul ideaalne vahend.

Alates hobusest kuni hamstrini onLeucillin kiire, ohutu ja uskumatult tõhus.

• Sobib kõikidele imetajatele, lindudele, roomajatele
• Töötab harmoonias keha immuunsüsteemiga
• Ei sisalda steroide, antibiootikume ega alkohole
• Säilitab terve sügelusevaba naha
• mittetoksiline, naha pH  neutraalne, 100% ohutu
• Ei kipita ega ärrita
• Ei kahjusta terveid kudesid
• Ei vaja loputamist

Sobib kasutada ka silmade ja kõrvade piirkonnas, samuti tundliku naha korral.

Lahuse optimaalse tugevuse saavutamiseks pihustage düüsi puhastamiseks kaks korda, seejärel kandke rohkelt otse abivajavale kohale või  tehke marlilapike Leucilliniga kokku   kandke tundlikumatele aladele (nt silmade ümbrus).

KandkeLeucellini rohkelt kuni 3 korda päevas otse kahjustatud piirkonda ja kasutage seda loputamiseks ning puhastamiseks. Kui on vaja sidet, kandke Leucillin otse sidemele.

Lleucillin mingeid kõrvaltoimeid tekitada, seda on 100% ohutu kasutada tundlikes piirkondades, nagu lõiked ja väiksemad haavad, ning on täielikult kahjutu ka juhtudel, kus loom seda sisse võib lakkuda.

Leutilliin sisaldab hüpokloorhapet, mis on loomulikult oluline osa immuunsüsteemst. Terves organismis moodustavad selle happe valged verelibled ja see kaitseb keha erinevate mikroobide eest.

Hüpokloor on üks kõige tõhusamaid biotsiide, mida inimene tunneb. Kuigi see on täiesti ohutu, on see  toimelt peaaegu kohene ning bakteritel ei teki selle suhtes immuunsust/resistentsust.

‘Kuna hüpokloor on looduslik kemikaal, mis on kehas juba olemas, ei teki oomadel, kellel esineb teiste  toodetega naha tundlikkus, Leucillinile mingeid kõrvaltoimeid, seda on 100% ohutu kasutada tundlikes piirkondades, lõiked ja väiksemate  haavade puhul, ning on täielikult kahjutu , kui koduloomad võivad töödeldud piirkondi lakkuda .

Koostis:
Vesi (H2O), hüdrokloorhape (HOCl), naatriumkloriid (NaCl)

Leucillin ei sisalda  dopinguaineid ning on lubatud  kasutada hobustel FEI reeglite järgi.

Tootja ja pakendaja: Lyvlee Ltd

Päritoluriik: Inglismaa

Lisainfo

Kaal -
Kogus

, , , , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Leucillin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga